Kluba jaunumi un notikumi
"Rīgas rudens 2014"- austrumcīņu festivāls
8/10/2014
27.septembrī Rīgas manežā notika starptautiskais austrumcīņu festivāls "Rīgas rudens 2014". Bija dažadu sporta cīņas veidu sacensības. Taekvondo disciplina bija pārstavēta ar pieciem Latvijas klubiem: Kumgan no Rezeknes, Tae-fun  no Rīgas, Leonclass no Ogres, JCSVC  no Jelgavas un Mārupes sporta centrs. Šis bija pirmais starts jaunā sezonā un kā iesācējiem, ta arī pieredzejošiem sportistiem tas bija labs sākums, lai izprast savas spējas. Lai veicās!
Treniņu nometne augustā
22/09/2014
No 15. līdz 23. augustam Mārupes sporta centrā bāzē notika Latvijas-Baltkrievijas treniņu nometne kadetiem. Tājā piedalijās Latvijas sportisti no Mārupes, Ogres, Rīgas, Kā arī viesi - Bresta apgabala taekvondo federācijas sportisti. 8 treniņu dienas ar divam treniņiem dienā un ekskursijam pa vidu pagaja ļoti raiti un noderīgi. Ši bija pirma tada pieredze rīkot nometni Mārupes sporta centrā un mes turpināsim šo tradiciju arī ar citam komandam.
Vasaras nometne Ronīši 2014
13/08/2014
No 21 līdz 31.Jūlijam Klapkalnciema notika īkgadāja taekvondo vasaras nometne. Tājā piedalījās ap 50 jaunie sportisti no Latvijas, Krievijas un Baltkrievijas. Smagie treniņi trīs reiz dienā norudīja musu bērnus un jauniešus, ka arī padarīja spēcīgāk un patstavigāk. Fotogalerija var redzēt bildes no šis jautras nometnes. Paldies visiem, kas piedalījās!
Mārupes taekvondo kauss 2014
15/05/2014
10. maijā Mārupes Sporta kompleksā notika Mārupes taekvondo kauss 2014. Šis ir jau 8.starptautiskais taekvondo turnīrs Mārupē. Šogad tājā piedalijās ap 180 sportisti no 4 valstim: Lietuva, Latvija, Krievija, Baltkrievija. Mārupi pārstāvēja 30 sportisti un 20 no tiem ieguva medaļas! Pirmas vietas mums ieguva jau pieredzējošie Kārlis Orleāns un Davids Bērziņš, ka arī jaunas cerības - Lilija Ose, Agate Žigure, Amanda Salimgarejeva, Daniels Bethers, Maksims Lisnojs! 
 2.vietas ieguva  Aivis Ostrovskis, Magdalēna Vilciņa, Krista Cimoška , Maksims Fartbuhs. Arī mums ir 6 trešas vietas.
 Komandu kopvertējuma  mēs ierindojamies 2.vietā. Pirmie kopvertējumā- Baltkrievijas komanda, , trešie- Sankt - peterburga komanda.
Uzvaras Krievijā un Baltkrievijā!
27/03/2014
Martā notika divas starptautiskas sacensības, kurās piedalijās musu sportisti. Un visveiksmīgāk no tiem bija Dāvids Bērziņš. Turnīrā "Koenig Open", Kaliningradā Dāvids ieņema 3.vietu svarā līdz 48 kg junioriem. Turnīrā "Jaunas cerības" Baltkrievijas pilsētā Grodņa Dāvids pakapas uz pirmo vietu! Apsveicām ar labiem panākumiem!
Luxembourg Open 2014
10/03/2014
22-23.februārī Luksemburgā Kārlis Orleāns un Davids Bērziņš piedalījās taekvondo turnīrā "Luxembourg Open 2014". Tājā piedalījās ap 450 sportisti no 18 valstis. Dāvids pirma cīņā piekapas Vācijas sportistam ar 5:3. Bet Kārlis Orleāns vīriešu konkurencē svarā - 80 kg ieņema pirmo vietu! Kārlis uzvarēja trīs cīņas pret Vācijas, Holandes un Francijas sportistiem!
Treniņu nometne Lietuvā, Šauļos
30/01/2014
Uzreiz pēc Jauna gada svinēšanas musu vecāka grupa devas uz treniņnometni uz Lietuvu. No 3 līdz 6. janvāra notika starptautiskā nometne, kurā piedalijas Davids Bērziņš, Magdalēna Vilciņa un Kārlis Orleāns kopā ar Lietuvas, Krievijas, Polijas un Baltkrievijas junioru un pieaugušo izlases komandu dalibniekiem. Augsta klases nometne notika Šauļos pirmo reizi un bija ļoti veiksmīga un iedeva labu pieredzi visiem un sportistiem un treneriem.