Kluba jaunumi un notikumi
Bresta cietokšņa kauss
29/05/2013
Apsveicām Dāvidu Bērziņu ar izcīnīto 3.vietu starptautiskā taekvondo turnīrā "Bresta cietokšņa kauss" ,  kas notika 18-19.maijā Baltkrievijā. Dāvids uzvarēja divas cīņas un pusfinālā zaudēja baltkrievijas sportistam. Sacensībās piedalijās ap 400 sportisti no Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas un Latvijas. Magdalēna Vilciņa diemžēl tika tikai pie 4.vietas, bet cīnījās četras cīņas pēc apļa sistēmas! Kārlis Kāģis bērnu vecuma grupā pirmā cīņā ar 11:14 piekapās baltkrievijas spēcīgam sportistam.
Berlin Open 2013
13/05/2013
10-11 maijā Berlinē, Vācijā notika starptautiskais taekvondo turnīrs Berlin OPEN. Mūsu sportisti atveda divas augstākas balvas! Pirmo vietu un kausu uzvarēja Kārlis Orleāns svarā - 80 kg un Magdalēna Vilciņa svarā - 59 kg juniores! Sacensībās piedalijās ap 600 sportisti no 15 valstim! Kārlim bija jāvinne četras cīņas lai dabūt pirmo vietu un aizstāvēt titulu, ko viņš arī izdarījīs! 2011. g. šajā turnīrā Kārlis Orleāns arī uzvarējā! Šogad viņam bija četras smagas cīņas pret Vācijas, Dānijas, Tūrcijas sportistiem. Magdalēna šogad uzlaboja savu iepriekšejo trešo vietu un arī uzvarēja! Divas Vācijas klubu sportistes nepatraucēja viņai tikt līdz kausam. Kaut vai pirmā cīņā rezultāts bija 12:11 mūsu laba! Apsveicām mūsu sportistus ar izcīliem panakumiem!!!
Lietuvas atklatais čempionāts
12.-13. aprīlī Viļņā notika Lietuvas atklatais taekvondo čempionāts. Tājā piedalijās sportisti no Lietuvas, Latvijas, Igaunijas, Krievija, Polijas un Luksemburgā! Sacensības notika visās vecumu grupas. Mūsu klubu pārstāvēja 10 sportisti un atvedām mājās mēs 7 medaļas!


TKD Mārupe Triāls 3
23.martā beidzas 3.posms triālam, un pirmo vietu ar trījām uzvaram ieņema polina Krasikova. Viņai ir maks.punktu skaits- 21. Otras vietas ir uzreiz diviem sportistiem: 19 punkti ir Kārlim Pļaviniekam un Ritvaram Nikolajevam. Ritvars un Kārlis divas reizes bija uzvarētāji triāla posmos. Trešo vietu ieņema Peteris Drengers, uzvarējot tikai trešā posmā. Ceturtas vietas ir trījiem mūsu sportistiem un punktu skaits ir 12. Tie ir Marcis Rūsiņš, Artjoms Pisčiks un Kristaps Karkliņš. Apsveicām pirmo- trešo vietu ieguvējus, jo viņus gaida apbalvošana jau aprīlī Mārupes taekvondo kausā laikā!
TKD Mārupe Triāls 2.etaps
3/03/2013
09.februārī notika 2. etaps Triālam. Šoreiz bija daudz vairāk dalibnieku, kas ļava dažiem cīnities pat 3 cīņas. Pēc diviem etapiem mums ir jau nopietnie lidēri, kam ir pa 14 punkti. Tie ir Polina Krasikova un Kārlis Pļavinieks. Pēc viņiem iet Ritvars Nikolajevs ar 12 punktiem un Kristaps Karkliņš ar 9 punktiem. 16 marta notiks 3.etaps, tad arī būs skaidrs, kas būs labākais sportists no iesācējeim šosezon un kas dabūs galvēno balvu Mārupes kausā sacensību laikā!
Uz priekšu 2013
Sākam 2013 ar labu sportisku garastāvokli.
19 janvārī Tiraines skolā pirmais etaps TKD Mārupe triālam.
Gaidam visus,kas grib parbaudīt sevi treniņsacensībās un nopelnīt reitinga punktus!
TKD Mārupe Triāls 1.etaps
19.janvārī notika kluba iekšejais turnīrs TKD Mārupe Triāls 1.ETAPS. Punktus savā reitingā tajā iegūva:

Krasikova Polina                              7p.

Strante Karlis                                     5p.

Rjabkovs Eduards                           3p.

Karkliņš Kristaps                              2p.

Drengers Peteris                             5p.

Jakubovskis Georgs                       7p.

Ostrovskis Aivis                               5p.

Pļavinieks Karlis                              7p.

Bērziņš Arturs                                   5p.

Nikolajevs Ritvars                           7p.